תקליטנים לבר מצווה / בת מצווה

 

תקליטנים – האווירה באירוע


 

מארגנים אירוע? חסרה לכם קצת מוסיקה? ברשות "קרמבו" תקליטנים לבר מצווה / לבת מצווה העונים לשאלה התמידית - איזו מוסיקה מתאימה לאירוע שלכם? האם מוסיקה רועשת ורוקיסטית לבר מצווה? רגועה ורומנטית לחתונה? או אולי אתם מעדיפים סלסולים מזרחיים? תקליטנים לבר מצווה / לבת מצווה ב"קרמבו" בעלי ותק של מאות מסיבות, יעזרו לכם להגיע לבחירה שתתאים בדיוק לאירוע שלכם!


 

מיקסים, סינתוזים, תקליטנים – ויש לכם אירוע לפנים!


 

קרמבו מעסיקה תקליטנים לבר מצווה / לבת מצווה מקצועיים, היכולים לא רק להנעים את האוזן, אלא גם להנעים את הערב ואף להנחות אותו או לדאוג להפעלות. תקליטנים של קרמבו מציעים לכם מוסיקה, המתאימה לכל הגילאים ומכל העולמות והסגנונות - פופ, רוק, דאנס, היפ-הופ, האוס, טראנס, ים תיכוני, מזרחית ועוד ועוד... ניתן ואף מומלץ להזמין תקליטנים גם לערבים בנושאים מוסיקליים, לדוגמה ערב שנות ה-60, או ערב זמר מזרחי. בנוסף, כאשר אתם מזמינים שירותי תקליטנים לבר מצווה / לבת מצווה של קרמבו, אינכם מקבלים רק מוסיקה, אלא ערב מלא, הכולל גם את כל הציוד המקיף הדרוש (מקרנים ומסכים, תאורה והגברה) וכל ה-אטרקציות לבר מצווה


 

עם תקליטנים מקצועיים – לא רק הילדים קופצים -רוקדים


 

תקליטנים לבר מצווה / לבת מצווה של קרמבו הפקות, בעזרת נסיונם הרב, ידאגו להתאים את סגנון המוסיקה, ולמצוא את השילוב המושלם בין בקשת מזמין האירוע אל בקשת הקהל, ובכך ליצור ערב מושלם, בו כולם יוצאים מרוצים. אז השאירו את המערכת הסטריאו הישנה בבוידעם, ואת אוסף ה-Hitman עמוק בספריית התקליטים שלכם, ותנו לתקליטנים של "קרמבו" לעשות לכם ערב עם מוסיקה אמיתית!

 השותפים שלנו: Shine on - תקליטן לבר מצווה

DJ ISRAEL AMINOF

 

תקליטן ל-חתונות, לאירועים ועוד

 

DJ HAGAI ARDEN

 

תקליטן מקצועי לאירועים, מסיבות ועוד

 

DJ DROR B

תקליטן לכל סוגי ה-אירועים ו-מסיבות פרטיות

DJ GAL LUSTIG

 

תקליטן לאירועים, מסיבות פרטיות, חתונות ועוד