סדנאות אומנות

 

סדנאות אומנות לאירועים - כל אורח יוצא עם מתנה!

 

מסיבת בר/בת מצווה היא לא עניין של מה בכך. כל ילד רוצה שהאירוע שלו יהיה הכי טוב. אז אם אתם מחפשים אטרקציה אמיתית, שכולם ידברו עליה - סדנאות אומנות לבר/בת מצווה הן הפתרון. באמצעות סדנאות אומנות כל מוזמן יוצא טוב...- מצמות ועד קישוט לפלאפון - האורחים יוצאים מהאירוע עם הפתעה!

סדנאות אומנות לאירועים ישתלבו בכל אירוע ויתאימו במיוחד לבר מצווה או בת מצווה. הסדנאות מתאימות לכל הגילאים, אבל בעיקר לגיל בר מצווה, שבו משתעממים וממצים במהרה את האירוע, וזקוקים לגירויים שונים ומגוונים.

 

חולצה שיער ותמונה - סדנאות אומנות לאירוע

 

מגוון גדול של סדנאות אומנות בנמצא, לכל גיל ולכל מטרה: פינות יצירה, הדפסת קישוטים על חולצות, ציפורניים ואפילו פלאפונים, קליעת צמות וקישוטים/תוספות שיער לראש טוב, קעקועי חינה משמחים, קריקטורות, פוטומונטאז' (מגנט ותמונת אשליה של האורחים המצולמים מודבקים על רקע משעשע), ציור על חולצות, ציור גרפיטי וציור קריקטורות בטכניקת האייר בראש ועוד.

ב"קרמבו" אנו מציעים סדנאות אומנות לאירועים, כסדנת אומן יחידה וגם כיריד מלהיב, והכול כלול בחבילה אחת: ציוד, חומרים, מפעילים ואומנים!

 

זו ממש אומנות!

 

הצוות המקצועי של אטרקציות לבר מצווה שלנו מציע לתרום מניסיונו לאירוע בר/בת המצווה שלכם, באמצעות מפעילים איכותיים וסבלניים, חומרים ודוכנים מגוונים, והרצון להפיק אירוע מיוחד במינו.

סדנאות אומנות מתאימות לכל אחד, כל עוד קיימים בהן יצירתיות ומעוף... סדנאות אומנות בבר/בת מצווה, יהפכו את האירוע למקורי ומושקע, אתכם ליצירתיים ואת הילד למאושר!

 

 

פינות אומן לבר/ת מצווה עמדות יריד לבר\ת מצווה נחלת בני...
אייר בראש לבר מצווה קריקטורה על חולצות| גראפיטי על חול...
קעקועים לבר/בת מצווה קעקועי חינה קעקועי נצנצים
|הדפסות באירועי בר/ת מצווה אטרקציות לבר/ת מצווה
הזמנות לאירועים | הזמנות ממוגנטות לאירוע | תזכורת לאירו...