האם אטרקציות נחוצות?

 

 

האם נחוץ אטרקציות באירועי בר / בת מצווה?

 

אז הנה זה הגיע. כן, גם הילדים שלכם גדלו!!! הזמן לחגוג לו או לה את גיל המצוות...

אז מזמינים משפחה, חברים, שכנים, אנשים מהעבודה – בקיצור כל מי שחתן הבר/בת מצווה לא מכיר...    את הילד יעניין רק דבר אחד איזה מהחברים שלו הוא מזמין ואיזה חבילת אטרקציות יהיו לו/לה באירוע הבר/בת מצווה שכולם יוכלו לשחק ולהינות.

באולם, בגן אירועים, בגינה, בבית – התופעה של איזור אטרקציות, משחקים לילדים באירועי בר/בת מצווה תופס תאוצה ובצדק. המבוגרים מבסוטים כי הילדים לא מציקים ומפריעים לסמול טוק עם הדודה הרחוקה מחדרה והילדים, טוב, את זה פשוט צריך לראות באירוע – החיוך לא יורד מהפרצוף.

השלב הכי קריטי בהפעלת אותן אטרקציות בבר /בת מצווה הינו בזמן קבלת האורחים – בדיוק בזמן שאתה לא רוצה את הילד שלך תלוי לך על היד ומונע ממך להגיע ראשון לבופה של האסאדו... אך גם במשך האירוע עצמו מורגש העניין כקריטי ולא מובן איך הסתדרנו קודם באירועי בר/בת מצווה לילדים בלי מענה לאותם אנשים קטנים. כמובן שאין בעיה לכבות ולסגור את האטרקציות ואיזור המשחקים לזמן מסוים כאשר עולה הצורך (נאומים, ברכות ומצגת...).

מעבר לכך אטרקציות נותנות ייחודיות לאירוע מכיוון שישנם חידושים בתחום כל הזמן –  אל תתפלאו אם תמצאו את המבוגרים באזור המשחקים במהלך הערב...

כל זאת בשילוב עם ההטמעה כי האירוע הינו של הילד ומכאן צריך להיות תוכן שמוכוון לילדים הפתרון בדמות אטרקציות הינו אידיאלי!

 

מקווים שהחכמתם בעניין האטרקציות לבר/בת מצווה.

 

אלמוג רוזן