מועדונים לבת מצווה

 

מועדונים לבת מצווה או סתם מועדונים? כך תזהו אותם נכון!


לפני עשור שנים בערך, מקובל היה לחגוג בת מצווה עם חבורה של בנות, במבה ומיץ תפוזים, דיסק מתנגן ברקע והפעלה קטנה להעלאת מצב הרוח. אך מאז עברו הרבה מים בנהר החגיגות, וכיום מועדונים לבת מצווה הפכו למאסט עבור כל נערה מתבגרת שיודעת מה טוב לה. יחד עם זאת, כיום ניתן למצוא מועדונים רבים המציגים את עצמם בתור מועדונים לבת מצווה כאשר למעשה מדובר במועדון רגיל לחלוטין. אז מה הופך מועדונים לבת מצווה לכאלו?

 

מועדונים לבת מצווה - קווים לדמותם
 

 

מועדונים לבת מצווה אינם סתם מועדונים שבהם מתקיימת חגיגת בת מצווה, ולמחרת ברית. למעשה מועדונים לבת מצווה הם מועדונים המתמחים בעריכת בת מצוות, ויש להם לא רק נסיון רב בהפקת חגיגות בת מצווה, אלא גם היכולת להציע מגוון רחב של אפשרויות ואטרקציות לחוגגים, בנים ובנות, נערים ומבוגרים כאחד. כיום מועדונים לבת מצווה איכותיים ומקצועיים כלל לא עורכים מסיבות מסוגים אחרים אלא מתמקדים בתחום בת המצווה בלבד, והסיבה לכך, היא הייחוד של חגיגת המצווה לעומת כל חגיגה אחרת. מדובר בשלב מיוחד בחייה של נערה שבו היא נפרדת לשלום מעולם הילדות ונכנסת לעולם המבוגרים, והשלב הסימבולי הזה מאפיין גם את החגיגה עצמה הלכה למעשה, משום שבמהלך חגיגת בת מצווה ניתן למצוא אלמנטים מעולם הילדות כמו סוגי מאכלים ילדותיים, תפאורה תמימה וצבעוניות נאיבית, המשולבים עם אלמנטים מעולם המבוגרים גם יחד, כמו נוכחותם של רחבות ריקודים מושקעות ומאובזרות בתוך מועדונים לבת מצווה או הרצון לשלב סדנאות קעקועים לדוגמא. בנוסף, כיום מרבית החגיגות הנערכות בתוך מועדונים לבת מצווה משלבות גם מבוגרים כמו הורים ובני משפחה נוספים, אשר נהנים מהאפשרות להשקיף על הצעירים הרוקדים בעודם יושבים בנחת בפינות לאונג' מטופחות, לדוגמא.
במילים אחרות מועדונים לבת מצווה הינם חללים שמודעים היטב לאופי המיוחד של חגיגות בת המצווה המשלבות ילדות ובגרות, נערים ומבוגרים בכפיפה אחת, ומסוגלים לספק להם את המיטב שבכל העולמות בחגיגה אחת ובלתי נשכחת.

 

מתלבטים בין מועדונים לבת מצווה ? אין ספק שקרמבו הוא התשובה!

 


כאשר אתם בוחנים מועדונים לבת מצווה מהר מאוד אתם תגלו את ההבדלים בין סתם ובין וואו, בין חובבנות ובין מקצוענות. אך כאשר תיכנסו אל מועדון קרמבו, תבינו בשניות שמעכשיו ישנם מועדונים לבת מצווה ויש קרמבו- עולם אחר לחלוטין של אירועי מצווה.
החל מהרגע הראשון, כבר בשלב השיחה המקדימה עם אנשי הצוות שלנו, תבינו כמה שהמומחיות שלנו לא משאירה נקודה אחת לא מכוסה: מבחינתנו מועדונים לבת מצווה חייבים להיות מנוהלים בצורה קפדנית ובלתי מתפשרת בכל תחום ובכל היבט, החל משלבי הארגונים וההפקה השונים, עבור בערב האירוע עצמו ועד לימים שאחריו.


בתהליך העבודה שלנו אנחנו דואגים להציע ללקוחות שלנו את מיטב האפשרויות שטומן בחובו עולם מועדונים לבת מצווה החל מעיצוב מיוחד ומרהיב למועדון, שמעניק נקודת פתיחה מדהימה לחגיגה, עבור בהשקעה רבה ברחבת הריקודים החביבה על הנערים והנערות, באמצעות לדים ולייזרים, תאורה משוכללת, סאונד מקצועי ושלל אפקטים וכן במספר תקליטנים מקצועניים שיודעים איך להרקיד את הקהל ולאפשר לו לחוות רגעים של הנאה מוסיקלית, עבור בהיצע קולינרי מרשים ומגוון שעונה על צרכי החוגגים, כמו מאכלים שהנערים אוהבים כמו המבורגר, נקניקיות, דוכני מזון, מפל שוקולד ושתייה קלה, ועד לקייטרינג איכותי למבוגרים, ולאינסוף פרטים נוספים של תשומת לב שמגיעים מאהבה שלמה.
אנחנו בקרמבו מאתגרים אתכם להכיר את ההבדלים בין מועדונים לבת מצווה ובין סתם מקום לחגיגה, ומזמינים אתכם לחגוג בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובצורה השמחה ביותר.