תקליטנים לאירועים

 

תקליטנים לאירועים - בר מצווה / בת מצווה

 

תקליטנים – קובעים את הקצב לאירוע

 

ברור לכולם שאין אירוע בלי מוסיקה - פרטי, רשמי, במועדון, ברית/ה ובעיקר בר/בת מצווה או חתונה - מוסיקה תורמת לאווירה, וממש יכולה לקבוע את הצלחת האירוע. בעלי השמחה והמוזמנים מודדים כמה רקדו, כמה שמחו, כמה השתוללו...

תקליטנים (הידועים כדי.ג'י) הם אלו שאחראים על המוסיקה באירועים, ויש להם את הכוח "להרים" או "להפיל" מסיבה או אירוע. במיוחד בגלל זה, ב"קרמבו" אנו מציעים שירות די ג'י אטרקטיבי במיוחד, הכולל מאגר תקליטנים מקצועי ומנוסה. ייחודי ל"קרמבו" - שירותי הגברה, תאורה וגם מסכים ומקרנים.

 

תקליטנים – כל הילדים קופצים, רוקדים

 

תקליטנים מתאימים את עצמם לכל סוג אירועהם הסוג הטוב ביותר של אטרקציות לבר מצווה , לכל מקום ולכל קהל. תקליטנים מקצועיים אמורים לדעת לזהות את הסגנון של הקהל, את המוסיקה המתאימה לקהל הספציפי ואת הסגנון הנדרש. לרוב, תקליטנים לאירועים משלבים סגנונות וז'אנרים שונים, בהתאם למצב הרוח וההשפעה על הקהל, לבחירה וההעדפה של בעל האירוע וגם למוסיקה שמתאימה לאירוע עצמו - בין אם זה דאנס, ים תיכוני, רוק, פופ, אלקטרוני, ישן, חדש, פופולארי- הכול הולך.

בנוסף, באירועים רבים משמשים תקליטנים כמנחי האירוע או כמפעילים. מטרת שילובם של תקליטנים באירוע היא לשמח ולהקפיץ את כ-ו-ל-ם, החל מהסבתא, החברים ועד האחיין בן השש - כולם ימצאו את מבוקשם.

 

על ניסיון ואירוע

 

על תקליטנים להיות מנוסים ביותר, בכדי לדעת לזהות את המוסיקה המתאימה לאירוע ולקהל ברגע נתון. לגלות את ההשפעה של ז'אנרים ושירים מסוימים על קהל היא עניין לא פשוט, בייחוד כשהמטרה הגדולה היא לשמור על איזון שכולם מרוצים ורוקדים וגם לחדש. לכן ב"קרמבו" אנו לכם מציעה ניסיון של 7 שנים בתחום אטרקציות לאירועים, ומאגר תקליטנים מנוסים, מקצועיים וקשובים, שילהיבו את המוזמנים שלכם, ויעשו שמח!

 

 

 

 

תקליטנים 
 קורס תקליטנים

תקליטנים לבר מצווה / בת מצווה תקליטן לבר מצווה / בת מצוו...
השכרת מקרנים ומסכים, השכרת ברקו לבר/לבת מצווה
הגברה ותאורה למסיבות בר/בת מצווה