משחקי וידאו וירטואלים

 

תהיו מציאותיים – משחקים וירטואלים הם הדבר החם הבא

 

עורכים אירוע או מסיבה? מתלבטים בשאלה האם משחקים וירטואלים הם לחובבי טכנולוגיה בלבד?

היכונו לבשורה – ישנם משחקים וירטואלים המותאמים לכל טווח גילאים אפשרי, ומהווים אטרקציה כמעט בכל אירוע, מסיבה או יום הולדת.

ב"קרמבו" אנו מציעים לכם מגוון משחקים וירטואלים , המהווים פעילות יוצאת מגדר הרגיל, המשתפת את הנוכחים, ותוך כדי מהווה מופע כשלעצמו.

 

משחקים וירטואלים – מסמר הערב

 

אנו מחזיקים בקונסולות משחק החדישות ביותר, כמו למשל Nintendo Wii, בהן ניתן לשחק משחקים וירטואלים, כמו טניס, בייסבול ועוד בעזרת חיישני תנועה - המדמים את הפעולות האמיתיות של המשחקים.

רוצים לערוך הופעה לכל החוגגים ואינכם יודעים לנגן? אנחנו מציעים לכם משחקים וירטואלים כמו Rockband ו-Guitar Hero, היכולים לדמות לא רק גיטרה, אלא להקה שלמה, הכוללת גם גיטרה, באס תופים ומיקרופון לשירה!

משחקים וירטואלים , כמו אלו שהזכרנו, ניתן לשחק לא רק על מסך טלוויזיה, אלא גם להקרין על מסך ענק, ולהפוך את המשחק למופע המרכזי.

כמו כן, ב"קרמבו" תמצאו גם משחקים וירטואלים קלאסיים, כגון סימולטורים של טיסה ונהיגה, משחקי יריות, משחקי מלחמה בעזרת רובי לייזר, כדורסל, כדורגל ועוד...

 

משחקים וירטואלים – קרמבו בקדמת הטכנולוגיה

 

משחקים וירטואלים של "קרמבו" זה אומר שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, מסכי ענק ומכונות משחק ייחודיות, כל זאת עם צוות חברותי ומקצועי, שיעזור לכם בתפעול ובלמידת המשחקים והסוגים השונים של אטרקציות לבר מצווה / בת מצווה.

אצלנו, משחקים וירטואלים נותנים נופך חדשני לכל האירוע, ושומרים כי כל מי שיגיע לאירוע יתלהב ויצטרף לחגיגה!

 

עמדות משחק ריקוד, נגינה, שירה ועוד...
משחקי סימולטורים לבר/לבת מצווה
המשחקים הכי חדשים בעולם משחקי ה -  WII...
משחקים וירטואלים לבר/לבת מצווה: WII SPORT
משחקי וידאו WII FIT לבר/לבת מצווה
עמדות מולטימדיה לבר/לבת מצווה משחקים וירטואלים לבר/בת ...
קונסולות משחק לברת מצווה משחקי מחשב לברת מצווה
מכונות משחק לאירועים מכונות משחק לבר מצווה אטרקציות ל...