תא צילום לחתונה – תא גדול אטרקציה ענקית!אתם מתכוננים לאירוע הגדול של חייכם – החתונה. הספקתם כבר לטפל בהזמנת שמלת הכלה, בחרתם חליפת חתן, סגרתם עם קייטרינג איכותי, סיכמתם הכל עם התקליטן ואפילו את צוות הצילום שילווה את האירוע כבר בחרתם. אז מה נשאר עוד לעשות? להפוך את החתונה שלכם לאירוע אטרקטיבי וייחודי, לדאוג לבחור את האטרקציות הנכונות שישפיעו על האורחים ויעשו שמח להם ולכם. ואם אנחנו מדברים על אטרקציות מיוחדות, אנחנו מדברים על תא צילום לחתונה!

 

תכירו – תא צילום לחתונה של חברת קרמבו!


אם אתם תרים אחר האטרקציה שכולם ידברו עליה גם הרבה זמן לאחר שתסתיים החתונה שלכם, הגעתם למקום הנכון. חברת קרמבו תספק לכם תא צילום לחתונה, שיעשה את ההבדל בין חתונה רגילה לחתונה שלא שוכחים כל כך מהר. תא צילום לחתונה הוא אטרקציה מלהיבה ומהנה, וגם כזו שמשאירה אחר כך חומרים מוחשיים לכם ולאורחים.
תא צילום לחתונה של חברת קרמבו הוא תא גדול, אליו נכנס האורח ומרגע זה הוא יכול לעצב לעצמו עולם ומלואו כאוות נפשו. הוא שולט על סגנון התפאורה שתוצג בתא, על התלבושת שיעטה על גופו, וכמובן כל העמדת צילום שעולה בדעתו תצולם ותישמר עבורו.

 

יופי של אטרקציה, אבל אז איך זה עובד?


מרגע היכנסו של האורח אל תא הצילום הוא זוכה לקבל הנחיות ממוחשבות. עליו לפעול לפי ההנחיות המושמעות, ובמהרה הוא יוכל להתפאר במגוון תמונות מרהיבות שלו בכל מיני העמדות פרועות יותר ופחות. כל אורח ש"בילה" בתא יקבל לידו סט תמונות שצולמו בתא, ועליו ברכה כתובה מטעמם של בני הזוג המתחתנים. כך ניתן להרוויח גם אטרקציה קסומה במהלך האירוע וגם מזכרת אמיתית לאורחים לאחר האירוע.
מעבר לצילום תמונות מאפשר תא צילום לחתונה אופציה להקלטת ברכות בווידאו. כלומר, כל אורח שירצה, יוכל להיכנס אל התא ולהקליט ברכה בווידאו, שתישמר לבני הזוג כמזכרת בסיום החתונה. בסיום האירוע בני הזוג יקבלו לידם קבצי תמונות ווידאו, ובהם בעצם "מזכרות" לתמיד שהשאירו להם האורחים באירוע.

 

אם אתם בדרך לחופה – תא צילום לחתונה יהפוך את האירוע שלכם לייחודי ומושקע. התקשרו אלינו לחב' קרמבו וקבלו תא צילום לחתונה אטרקטיבית!
 

 
תא צילום מפואר לאירועים Loading image. Please wait
תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים תא צילום מפואר לאירועים

דואייל שלך
דואייל של חבר שלך
הודעה